Економіка

Як вінничанам нараховуватимуть субсидію в період карантину

3 квітня 2020, 09:48

Вінничани, які мають субсидію, отримають її з збільшенням нормативів на 50%. Призначатимуть житлові субсидії автоматично тим вінничанам, які отримували її в опалювальному періоді 2019-2020 роках. Субсидія не призначатиметься за наявної заборгованості, більшої за 340 гривень.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Відповідну Постанову затвердив Кабінет міністрів України 25 березня 2020 року. Директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова повідомила що на сьогоднішній день державну допомогу отримує 35 907 домоволодінь.

«Постановою КМУ від 25.03.2020 р. N247 передбачені нововведення, які підвищують захищеність отримувачів субсидій. Призначається субсидія громадянам, які звільнені з роботи в період карантину. Але, слід звернути увагу, що це стосується лише звільнених громадян за ініціативи роботодавця і зареєстрованих у службі зайнятості, як безробітні. На період карантину буде проведений перерахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів, у межах яких надається субсидія на оплату житлово- комунальних послуг. Це збільшення стосуватиметься таких послуг, як централізоване водопостачання та водовідведення, постачання гарячої води, газопостачання та електропостачання», – пояснює директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

У департаменті соціальної політики відзначають, що збільшення нормативів для громадян, які мають пільги на житловокомунальні послуги Постановою не передбачено, а лише для тих, хто отримував субсидію.

Відповіді на питання щодо перерахунку субсидії можна отримати за тел: 50-83-88; 50-86-70.

Вінниця.info

Теги: субсидія кошти карантин 
Матеріали по темі