Суспільство

Як вінничани, які знаходяться на самоізоляції, можуть замовити доставку продуктів та ліків

10 квітня 2020, 15:48

З початку введення карантину в області та Вінниці до міста масово почали повертатися люди з-за кордону. Сотні людей, які приїхали з інших країн, та їхні знайомі, з якими новоприбулі контактували, знаходяться на обсервації. Виникає проблема того, як сім’ї, що знаходяться на самоізоляції, можуть забезпечуватися необхідними продуктами та ліками. 10 квітня під час свого брифінгу міський голова Вінниці Сергій Моргунов розповів, до кого звертатися та кому телефонувати, аби замовити безкоштовну доставку їжі та медикаментів.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

«Зараз при департаменті соціальної політики міської ради працює Центр координації дій для допомоги малозахищеним верствам населення. Куди за номером 097-083-59-98 можуть звернутися і ті сім’ї, які перебувають на карантині та потребують сторонньої допомоги щодо купівлі їм ліків, продуктів харчування за їхні кошти», – каже мер.

Окремо люди, які не можуть полишити свої домівки, можуть звертатися до волонтерів за номером: 096-006-36-05.

Людина сплачує вартість продуктів чи ліків, а доставлять їх безкоштовно.

Волонтери забезпечені масками та рукавичками.

Варто зазначити, що з початку карантину послугами доставки скористалося уже 145 вінницьких сімей.

На сьогодні у всіх мікрорайонах Вінниці зафіксовані хворі на COVID-19 або їх контактні особи, які теж перебувають на самоізоляції.

На ранок 10 квітня в місті зареєстрували 67 випадків захворювання на коронавірус. Загалом по області хворіють 119 людей. У Вінниці шестеро людей вже одужали, в тому числі і медсестра пологового та найстарша пацієнтка в місті.

Вінниця.info, зображення - ілюстративне

Теги: доставка продукти карантин 
Матеріали по темі