Місто

Як виглядає фасад будівлі на Соборній, яку ремонтують під туристичний хаб

23 грудня 2021, 10:34

У Вінниці завершують ремонт фасаду будівлі на Соборній, 89. В наступному році тут відкриють туристичний хаб, де туристи отримуватимуть необхідну їм інформацію. Всередині та ззовні розташують зручні місця для відпочинку і подієвий майданчик, де регулярно проходитимуть лекції, тренінги, майстер-класи.

Мова йде про будівлю, частина якої – нежитлові приміщення. На першому поверсі зі сторони вулиці Івана Шиповича – «Книгарня Є», з протилежного боку – відділення «Нової пошти». Раніше в будинку розміщувався департамент соціальної політики ОДА, до того, як переїхав у «Книжку».

Раніше фасад будівлі зі сторони Соборної був оздоблений декоративною штукатуркою, з двору – будинок цегляний. На другому і третьому поверсі розташовані квартири.

Нагадаємо, департамент міського господарства Вінницької міської ради наприкінці 2020 року оголосив тендер на проведення робіт реконструкції житлового будинку по вулиці Соборна, 89.

Будівельні роботи почалися в березні цього року. Всю весну, літо та осінь будівля була обгороджена тимчасовим парканом. Навпроти будівлі встановили бетонні блоки, зробили тимчасовий прохід для пішоходів, який проходив по проїжджій частині дороги.

За 9 місяців реконструкції зовнішньої сторони будівлі зроблено:

  • замінено шиферну покрівлю на металочерепицю
  • відремонтовано вентиляційні канали і систему водовідведення
  • утеплено та відремонтувати фасади.

Зараз проходять будівельні роботи всередині.

Раніше ми писали, що в цій будівлі розмістять туристичний хаб. Планують створити сучасний інформаційний центр із зонами відпочинку всередині та ззовні. Після реконструкції встановлять перший у місті інтерактивний туристичний кіоск, де гості Вінниці зможуть отримувати необхідну інформацію цілодобово. Повноцінно Туристичний хаб Вінниці запрацює вже у 2022 році.Як будівля виглядала до ремонтуВізуалізація


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: туристичний хаб Соборна будівля 
Матеріали по темі