Суспільство

Як з аеропорту «Вінниця» пасажирів на Тель-Авів проводжали. Фоторепортаж

9 червня 2016, 09:24

 9 червня з Вінницького аеропорту вилетів регулярний перший авіарейс до Тель-Авіва. Перші 87 пасажирів «Боінгом-737» вже полетіли до Ізраїлю. Перевезення здійснює Міжнародна компанія МАУ.

Прямі рейси сполученням Вінниця – Тель-Авів здійснюватимуться раз на тиждень. Виліт з Вінниці в Тель-Авів по четвергах о 05.40, вильоти з Тель-Авіву до Вінниці по середах о 23.15.

В залах аеропорту незвично людно. Вінничанка Олена, летить до Ізраїлю з восьмимісячним сином Максимом і чоловіком. Жінка розповідає, що приємно здивована привітним персоналом, а також подарунком. Її малюкові працівники аеропорту подарували іграшковий літак.

«З Вінниці летимо вперше. Їду з чоловіком та 8-місячним сином. Чоловік там працюватиме, а ми будемо відпочивати. Летіти не боюсь, вже через 3 години будемо в Ізраїлі. У вінницькому аеропорті мені найбільше сподобався привітний персонал, який посміхається і невеликі подарунки для дітей», - каже пані Олена.

Директор КП «Аеропорт Вінниця» Ярослав Мазурець, розповів, що до Вінниці прилетіло понад 90 людей, у зворотному напрямку летять 87 пасажирів, серед яких багато дітей.

«Сьогодні міжнародна авіакомпанія МАУ відкрила з Вінниці свій перший рейс до Тель-Авіву. Цей рейс буде регулярним, він буде щотижневим. Час польоту трохи менше 3 годин. Прилетіло близько 90 пасажирів і відлітає майже така ж кількість людей. Загалом, літак розрахований на 112 крісел. Серед пасажирів є люди з Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Чернівці, люди їдуть звідусіль і розуміють, що це зручний маршрут. Ми очікуємо і сподіваємося, що наші пасажири оцінять наші зусилля і будуть користуватися цими послугами. Насправді це дуже величезна подія для міста», - каже Я. Мазурець.

Нагадаємо, комунaльним підприємством «Вінницькa трaнспортнa компaнія» оргaнізовaний пaсaжирський мaршрут №33 «Бaрське шосе – Aеропорт». 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВИННИЦА.info


Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: літак 
Матеріали по темі