Суспільство

Як замовити екскурсію підземеллями Вінниці під час карантину

9 червня 2020, 09:36

Вінницькі катакомби, які були зачинені на ремонт, тимчасово стали доступними. Тому екскурсоводи розповіли, як можна потрапити на екскурсію підземеллями, що під костелом, під час карантину.

Потрапити на екскурсію можна трьома шляхами. Замовити екскурсію за телефоном чи на сторінці https://www.facebook.com/vincatacombs/

«Із замовником ми регулюємо час, щоб «розминатися» із службами в храмі і підземеллях (такі теж є). Найкращий час для відвідання - це перша половина дня в будні дні, бо тоді нічого не відбувається і є шанс потрапити всюди без перешкод. Храм працює з 8 ранку до 20.00 вечора. Групи проводимо від 9 ранку до 19.00.

Прийти за оголошеннями, які ми публікуємо на нашій сторінці (це всього 5% всіх екскурсій, краще замовляти», - зазначають організатори.

Замовити екскурсії можна за телефонами: 0631003325, 0686415996. На них є ще Viber, тому приймають і повідомлення.

Процедура замовлення. Під час дзвінка визначається орієнтовний час, дата та кількість людей, на які орієнтується клієнт. Далі адміністратор співставляє цей час з відомими йому графіками служб в храмі, занять і зустрічей в підземеллях, зв'язується з канцелярією костелу, щоб остаточно переконатися, чи немає доставлених заходів і вже тоді зв'язується з екскурсоводами. Якщо на обраний час є вільний екскурсовод, то дата підтверджується або ж вносяться корективи. Після цього адміністратор зв'язується з замовником підтверджує екскурсію і орієнтує про місце зустрічі.

Умови роботи екскурсій під час адаптивного карантину.

«Ми турбуємося про вашу безпеку. Наші екскурсоводи працюють лише в масках (говорити в них незручно, але що зробиш). Також в екскурсовода з собою обов’язково є санітайзер, яким бажано користатися, адже ми рухаємося приміщеннями», - пояснюють на сторінці «Вінницькі катакомби» у «Фейсбук».

Відвідувачам з собою необхідно мати:

індивідуальні засоби захисту в приміщенні (маску і по можливості рукавички);

легеньку куртку чи кофту, бо під землею можна добряче освіжитися;

ліхтарики (на телефоні підходять);

одягати зручне взуття.

Кількість людей в групі не може перевищувати 8-ми відвідувачів + екскурсовод та супроводжуючий.

Екскурсії бувають групові, індивідуальні (для 1-2 чол.) та тематичні, вартість їхня варіюється. Разом з класичною екскурсією діють тематичні: «Оборона і віра», «Свічки з підземель», «З янголом за плечима».

Тривалість екскурсії складає 1-1,5 години.

Читайте також: Старовинні підземелля та мелодія унікального органу – екскурсія костелом у центрі Вінниці.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: екскурсія подорож карантин підземелля 
Матеріали по темі