Новини компаній

Як заробити гроші на депозиті

29 квітня 2021, 09:59

Кожній людині потрібно мати заощадження для більшої впевненості в завтрашньому дні або просто накопичи гроші на велику покупку. Але як і де їх краще зберігати? Найпопулярнішим і надійним способом зберігання грошей є депозит у банку. Такий варіант дає можливість не тільки зберегти в безпеці свої заощадження, а й примножити їх, отримуючи дохід від розміщення грошей. Депозит фізичних осіб у гривні більш дохідний для вкладника, тому що по ним с Банки пропонують вищі ставки, ніж у валюті. Гривневий вклад вигідно розмістити в Агропросперіс Банку.

Відсотки за депозитами

Ставки за вкладами в Агропросперіс Банку залежать від терміну розміщення грошей та інших умов, які вказані в депозитних програмах. Наприклад, найвищі ставки за депозитами в гривні банк дає за вкладами з такими умовами:

  • термін 24 місяці;
  • з виплатою відсотків в кінці терміну;
  • без можливості поповнення;
  • без можливості часткового зняття грошей;
  • без дострокового розірвання.

В Агропросперіс Банку періодично з'являються акційні програми з вищими процентами ніж звичайні відсоткові ставки по депозитам. Крім того, клієнтам надаються додаткові надбавки до базових процентних ставок при розміщенні великих сум грошей або за умови пролонгації вкладу на новий термін.

Як захищені гроші на депозиті

Всі депозити вкладників захищені Фондом гарантування вкладів, тому не варто хвилюватися за свої гроші. Максимальна сума відшкодування, включаючи відсотки за вкладом, для одного вкладника становить 200 000 грн. Крім того, рейтингове агентство присвоїло Агропросперіс Банк найвищий рейтинг надійності депозитів. Гроші вкладників банк інвестує в найнадійнішу і перспективну галузь економіки — в сільське господарство. Тому якщо ви вирішили оформити депозити в гривні, сміливо звертайтеся в Агропросперіс Банк.

Який реальний дохід від депозиту

Вкладнику потрібно знати, що з доходу від розміщення грошей на вкладі необхідно сплатити податки. Складаються вони з 18% прибуткового податку та 1,5% військового збору від суми отриманих відсотків за депозитом. Розрахуємо реальний дохід на прикладі. Вкладник вніс на рахунок 100 000 гривень на строк 12 місяців під 9,5%. В такому випадку відсотки за вкладом складуть 9 500 гривень. З цієї суми й будуть утримуватися податки в бюджет: ПДФО 1710 грн і військовий збір 142,50 грн. Клієнт отримує дохід від відсотків за мінусом утримань, тобто 7647,50 грн.

Банки самостійно нараховують та сплачують податки, тому вкладнику не потрібно про це дбати.

Як оформити депозит в банку

Відкрити депозит в гривні в Агропросперіс Банку просто — досить звернутися до відділення фінустанови з паспортом та ІПН. Умови депозитних програм зручно попередньо вивчити на сайті банку. Співробітники банку проконсультують вас за телефоном гарячої лінії або у відділенні. Після підписання договору необхідно протягом 5 днів внести гроші на рахунок готівкою через касу або безготівково на рахунок.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: депозит 
Матеріали по темі