Місто

Як живуть на вулиці Добрих сусідів у Вінниці. Фоторепортаж

11 серпня 2017, 13:21

 Вулиця Добрих сусідів з’явилася у Вінниці 13 років тому. Раніше вона носила назву Володимира Ілика. Топонім змінили після того, як територія на Старому місті почала активно забудовуватися.

«Колись весь масив мав назву Ілика. Пізніше, коли почали розмежовувати земельні ділянки, вирішили перейменувати, аби не було плутанини. Так з’явилася Квітуча, Добрих сусідів та інші. Це затверджено рішенням виконкому від 30.03.2004 року», - розповіла Вінниця.info головний спеціаліст служби містобудівного кадастру Валерія Твєрітінова.

Сьогодні вулиця має близько сотні будинків. Чи не в кожному подвір’ї вирощують картоплю, капусту, помідори і кукурудзу…

Вінниця.info запитала у місцевих, чому така назва та чи дійсно у них сусіди добрі? З’ясувалося, що городяни навіть уявлення не мають про походження відносно нового топоніму, та і про старий не багатослівні.

«Не знаємо, чому перейменували. Рішення приймала міська рада, а не ми… Чесно кажучи, про Добрих сусідів дізналися пару років тому, коли взялися за приватизацію», - говорить вінничанка Ірина.

На аншлагах досі дві назви.

«Так зручніше, бо інакше нас дуже довго шукає «швидка» допомога і рятувальники», - додає жінка.

На питання про сусідів, містяни відповідають усмішкою і знизуванням плечей.

На короткій вулиці одразу впадають в очі дуже високі паркани і багато табличок з надписами «Обережно злий пес». То чи дійсно там сусіди добрі?

Раніше Вінниця.info публікувала фото з вулиці контрастів, що веде у напрямку столиці. Показала, чим живе найдовша вулиця міста - Пирогова. А також підготувала фотоекскурсі вулицею Князів Коріатовичів і Магістратською.

 

Вінниця.info, фото - Вероніка Малюта

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: фото вулиця 
Матеріали по темі