Економіка

Як змінилися ціни і тарифи на Вінниччині за 2 місяці

19 квітня 2018, 16:46

 У січні – березні продукти для харчування та безалкогольні напої у Вінницькій області подорожчали на 4,3%. Серед продуктів найбільше прибавили в ціні яблука та овочі в цілому (плюс 21% та 16%).

Про це повідомляє прес-служба ГУ статистики на Вінниччині.

Серед овочів буряк подорожчав у 2 раза, морква – в 1,9 раза, капуста білокачанна – в 1,8 раза. Картопля стала дорожчою на 28,1%.

«На 6%-0,5% зросли ціни на масло вершкове, хліб, макаронні вироби, м'ясо та м’ясопродукти, олію соняшникову, борошно пшеничне, цукор, птицю, молоко.

Водночас, крупи гречані подешевшали на 9,3%, інші тваринні жири (сало) – на 4,%, рис  – на 1,2%.

Алкогольні напої подорожчали на 0,7%, а тютюнові вироби – на 3,8%.

Тарифи на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива підвищились в цілому на 0,3%. При цьому тариф на каналізацію, гарячу воду підвищився на 0,7%, тверде паливо пдорожчало на 1,9%, скраплений газ для побутових потреб (балон) став дорожчим на 13,0%.

Тарифи на транспорт загалом зросли на 4,2%. При цьому вартість проїзду у залізничному пасажирському транспорті підвищилась на 6,7%, в автодорожньому пасажирському транспорті – на 7,8%.

Зростання вартості поштових послуг в 1,3 раза, послуг місцевого телефонного зв’язку на 8,2%, мобільного зв’язку на 2,5%, Інтернету на 4,3% сприяло підвищенню вартості послуг зв’язку в цілому на 3,4%.

Подорожчання вартості послуг освіти на 3,4% відбулось, головним чином, за рахунок підвищення плати за утримання дітей у дошкільних закладах освіти на 18,4%.

Послуги ресторанів та готелів стали дорожчими на 2,6%», - інформує ГУ статистики на Вінниччині.

Вiнниця.info

Теги: ціни 
Матеріали по темі