Новини компаній

Як знайти ідеальне приміщення під ресторан в Києві

26 серпня 2021, 12:17

Рентабельність ресторанного бізнесу в Україні становить 30%, в Києві в середньому 30 50%. Ключову роль тут відіграє оренда приміщення під ресторан або кафе. Тому успішність вашої справи залежить від правильного вибору.

Пошук приміщення під ресторан: на що потрібно звернути увагу

Ресторанний бізнес починається з пошуку приміщення. Тут потрібно враховувати важливі фактори:

  • Розташування,
  • Виробничі потужності,
  • Технічні вимоги.
  • Центр не головне

Якщо вказати в пошуковій системі запит, оренда приміщень під ресторан Київ, можна побачити різноманітні пропозиції. Багато хто помилково вважає, що заклади, розташовані в центрі міста, принесуть більше прибутку. Зняти приміщення під ресторан або кафе можна в віддаленому районі і заробляти хороші гроші, економлячи на оренді. Наприклад, для сімейних ресторанів і кафе спальні райони підходять ідеально.

Оренда приміщення для ресторану в Києві: основні критерії

При пошуку приміщення відразу позначте клієнтоорієнтованість, формат закладу, а також вивчіть потенційних конкурентів.

При виборі приміщення під ресторан в Києві, враховуйте, що основним фактором відвідуваності є крокова доступність до метро або ж зручний маршрут для гостей, які добираються сюди на громадському транспорті. Зверніть увагу на паркінг і прилеглу до закладу територію. Її можна використовувати для прибудови тераси, що принесе власникам додатковий дохід в літній час.

Виробничі потужності і технічні вимоги

Вибираючи приміщення під ресторан в оренду, врахуйте, що для закладів

громадського харчування показник потужності повинен дорівнювати від 75 кВт. Приміщення може бути для цього не призначене, тому необхідно вивчити інженерні комунікації. Дуже важливо, щоб була безперебійна робота електроенергії, водопостачання та вентиляції. Також врахуйте, що площа для кухні повинна складатися з декількох секторів, що включають холодний і гарячий цехи.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: оренда приміщення Київ ресторан 
Матеріали по темі