Економіка

Які марки нових авто купують у Вінницькій області і за скільки

13 липня 2018, 13:01

 Впродовж шести місяців 2018 року у Вінниці та області зареєстрували майже тисячу нових авто, на кожен з яких в середньому витрачали 31 тисячу доларів.

Про це Вiнниця.info повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Сума покупок у регіоні в січні-червні становила 30 мільйонів доларів без врахування ціни додаткового обладнання. Рівно половина автомобілів, які купували вінничани, мали ціну від 17 до 35 тисяч доларів. Ще майже 30% машин – дешевші 17 тисяч.

Середня вартість автомобіля в регіоні становить 31 тисячу доларів.

Впродовж шести місяців поточного року найпопулярнішою маркою у Вінниці стала Toyota. У регіоні зареєстрували 163 таких авто на суму 6 мільйонів доларів. Також в регіоні часто купували Renault і Nissan. Серед моделей бестселером став кросовер Renault Duster. У регіоні за 6 місяців зареєстрували 63 таких авто.

 

Загалом, у першому півріччі в Україні зареєстрували майже 40 тисяч нових автомобілів. На покупку цих машин витратили понад 1 мільярд доларів США. Найбільше нових автомобілів купили у столиці. За 6 місяців поточного року кияни придбали понад 15 тисяч автомобілів, на які витратили 500 мільйонів доларів.

Вiнниця.info

Теги: авто авторинок вінницька область 
Матеріали по темі