Новини компаній

Які переваги дає автоматизація роботи ресторану?

28 грудня 2020, 10:54

Ефективне ведення ресторанного бізнесу вимагає вирішення широкого спектра завдань. І це не тільки пошук постачальників якісних продуктів за вигідними цінами, вибір відповідного приміщення і наймання кваліфікованого персоналу. Все це не дасть бажаної рентабельності без грамотної комплексної системи автоматизації роботи закладу в усіх її аспектах.

Як автоматизувати кафе або ресторан

Під цим терміном розуміється не те, що всі операційні процеси в ресторані повинні виконувати не люди, а автоматизована система. В даному випадку мова йде про автоматизацію прийому замовлень, роботи з касою і бухгалтерією, обліку залишку товарів на кухні і т.д. Все це бере на себе спеціальна програма для ресторану на планшеті, дізнатися про яку в деталях можна на сайті joinposter.com. Даний професійний продукт охоплює широкий спектр областей роботи ресторанного господарства і зручний у використанні.

Спеціальний додаток Poster POS універсально і підходить для кафе, барів і ресторанів будь-якого масштабу - від невеликих, розрахованих на скромний потік відвідувачів, до величезних, які в добу відвідують тисячі гостей. Щоб впровадити новітню систему автоматизації, досить відвідати сайт joinposter.com, зареєструватися і отримати докладну консультацію від фахівців по установці програми на планшети, смартфони і комп'ютери.

Що дає система автоматизації ресторану

Впровадження комплексної системи автоматизації ресторанного господарства дозволяє скористатися наступними перевагами:

  • По-перше, це підвищення якості роботи з клієнтами по прийому і обслуговування замовлень;
  • По-друге, повний контроль над рухом грошових коштів в касі;
  • По-третє, відстеження операцій з купівлі та витрачання продуктів на кухні;
  • По-четверте, усунення непродуктивних втрат і розкрадань запасів на складі і кухонному блоці і ін.

Як показує досвід власників ресторанів, відразу після впровадження грамотних автоматизованих систем обліку та оперативного управління, прибутковість закладу починає рости навіть без підвищення відвідуваності. Це є логічним наслідком більш ефективного використання всіх видів ресурсів, що на виході дає кращий фінансовий результат навіть без вливання додаткового капіталу, залучення нових співробітників і встановлення додаткового обладнання. Крім усього іншого, впровадження комплексної системи автоматизації ресторанного бізнесу Poster POS дозволяє заощадити на покупці додаткового програмного забезпечення. Наприклад, тут передбачений модуль для роботи з касою і бухгалтерією, завдяки чому можна не купувати окремої ліцензійної програми для обліку, розрахунку податків і контролю руху грошових коштів.

Таким чином, впровадження комплексної системи автоматизації Poster POS рекомендовано всім ресторанним господарствам - як невеликим, так і крупним з солідним потоком відвідувачів, які прагнуть працювати ефективніше і забезпечувати більшу рентабельність на вкладений капітал.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: joinposte ресторани 
Матеріали по темі