Місто

Які проекти не зможуть завершити у Вінниці до кінця 2020 року через коронавірус

10 квітня 2020, 13:12

У Вінниці через карантин втрати з міського бюджету складатимуть близько 376 мільйонів гривень. У місті «заморозять» частину проектів, які планували розпочати цього року – будівництво доріг, реконструкції та утеплення шкіл і садочків.

Про це під час брифінгу 10 квітня заявив міський голова Сергій Моргунов.

«Втрати у бюджеті в сумі 242 мільйони гривень – це були попередні підрахунки. Коли ми провели глибший аналіз можливих втрат бюджету за перше півріччя – 376 мільйонів гривень. Після проведеного системного аналізу, міська рада суттєво скоротила капітальні видатки», – сказав Моргунов.

Відтак, у 2020 році не будуть проводити реконструкцію другої черги вулиці Данила Нечая. Наприкінці осені минулого року тут завершили першу чергу реконструкції – розшири тротуари, зробили велодоріжки, оновили вуличне освітлення та дорожнє покриття.

Також у не будуть проводити реконструкцію другої черги вулиці Сабарівське шосе – від вул. Черняховського до Електромережі.

На 30% скоротили капітальні видатки по поточних капітальних ремонтах дворів – по заміні тепломереж, які планували робити у 2020 році.

Відмінили роботи по утепленню школи №23 та дитячий садочок №73.

Тимчасово відмінили капітальний ремонт і будівництво інноваційно-технологічного парку «Кристал», що по вулиці 600-річчя. На початку зими минулого року, пройшла фінальна презентація проекту, який розроблявся у рамках програми Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Нагадаємо, технопарк «Кристал» – перший в Україні муніципальний парк, який мають створити для того, щоб допомагати громаді та бізнесу реалізовувати інноваційний потенціал.

Також у Вінниці призупиняють будівельні роботи по СКА, що на вул. Янгеля. За словами мера, це достатньо серйозні ресурси, які поки що місто «не може собі дозволити». Раніше повідомляли, що реконструкцію спортивного комплексу мають завершити до грудня 2019 року.

Скоротили видатки по виконавчому комітету, міській раді. Було прийнято рішення про скорочення на 20% премій для всіх працівників Вінницької міської ради.

Вінниця.info

Теги: проект будівництво карантин 
Матеріали по темі