Культура

Які заходи будуть у другий тиждень новорічно-різдвяних свят у Вінниці. Програма

24 грудня 2020, 14:31

Цього року новорічні та різдвяні свята у Вінниці не будуть відзначати у традиційному форматі. З 18 грудня розпочався цикл новорічно-різдвяних заходів. В другий тиждень на вінничан чекають концерти, майстер-класи з виготовлення новорічних прикрас для інтер’єру, а також музичне конфетті.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Усі заходи проходять на культурному порталі міста «VinCultureCode» та на вебресурсах закладів культури.

25 грудня о 18.00 розпочнеться концертна програма Академічного міського камерного хору ім. В. Газінського, записана у костелі Святої Діви Марії Ангельської. Також цей концерт можна буде побачити на телеканалі ВІТА цього ж дня о 16.30.

Наступного дня о 14.00 розпочнеться майстер-клас з виготовлення новорічної прикраси для інтер'єру «Казковий Єдиноріг».

27-30 грудня о 16.00 всі бажаючі зможуть побачити музичне конфетті «В гостях у Санти-Клауса» від вихованців зразкової майстерні естрадного мистецтва «Зоряна мрія». 28 грудня о 16.00 стартує гала-марафон переможців загальноміського інтерактивного конкурсу «Music camp» Вінниця – 2020».

29 грудня о 16 годині розпочнеться святковий концерт «щасливого Нового року». Також 29 грудня о 16 годині стартує онлайн-гра «Що? Де? Коли?» на тему «Новий рік крокує світом». Цього ж дня о 17.00 всі бажаючі зможуть долучитись до майстер-класу «Ялинкова прикраса в техніці декупаж».

А 31 грудня о 16.00 вінничан запрошують до перегляду святкового концерту Вінницького естрадно-духового оркестру «ВінБенд».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: Новий рік свята Вінниця програма 
Матеріали по темі