Місто

Якою може стати Бригантина у Вінниці. Візуалізація торгового центру на узбережжі Південного Бугу

30 жовтня 2019, 10:00

На сторінці Urban/Міський журнал Вінниці опублікували оновлену візуалізацію майбутнього ТРЦ Brigantina, що на півострові «Бригантина». Проект розробила Українська торгова гільдія (UTG) – компанія, яка займається комерційною, житловою, офісною нерухомістю, інвестиціями та управлінням об’єктами. UTG підготувала 1110 консалтингових проектів, серед яких ТРЦ Ocean Plaza та White Lines в Києві, ТРЦ, Appolo в Дніпрі, та ТРЦ Brigantina у Вінниці, що на набережній Південного Бугу по вулиці Чорновола.

Загальна площа ТРЦ Brigantina у Вінниці - 60 000 кв. м., орендна площа - 48 000 кв м. Будівля торгового центру - триповерхова. Передбачена парковка для 1160 автомобілів.

В торговому центрі розмістять продовольчий супермаркет; кінотеатр; дитячий розважальний центр; галерею модного одягу. Передбачена велика зона ресторанів і фудкорти.

На сайті опубліковані контакти для потенційних клієнтів, які мають намір взяти в оренду приміщення або стати учасниками проекту.

Візуалізація проекту

Планування та схеми

Як повідомляла Вiнниця.info, минулого року виконком Вінницької міської ради надав ТОВ «Бригантина В» вихідні дані – містобудівні умови та обмежень на проектування багатофункціонального центру по вул. Чорновола (півострів «Бригантина») в м. Вінниці. Відповідно до заявленого плану це мала бути 4-поверхова будівля з супермаркетами, фудкортом, кінотеатром, спортивним клубом, паркінгом, магазинами і офісами. Парковку планують розмістити на двох поверхах: на першому для 366 авто, другому – 420 авто.

Вiнниця.info, фото з сайту UTG

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: бригантина проект 
Матеріали по темі