Суспільство

Якщо температура тіла вища 38, викликають «швидку» - пояснили, як перевірятимуть водіїв і пасажирів на санітарно-карантинних пунктах

31 березня 2020, 17:12

У Вінниці та області встановили санітарно-карантинні пункти з метою недопущення поширення коронавірусу. На них перебуватиме працівник, що перевірятиме температуру тіла в пасажирів та водіїв. У випадку, коли термометр фіксуватиме підвищення показників до 38 і більше, - викликатимуть швидку допомогу.

Про це 31 березня під час щоденного брифінгу розповів голова Вінницької обласної державної адміністрації Владислав Скальський.

«Працівник, який працюватиме на санітарно-карантинному пості, зобов’язаний:

- провести візуальний огляд осіб, які перебувають в транспортному засобі;

- здійснити температурний скринінг.

- У випадку виявлення осіб з температурою 38 та вище, людина виводиться із загального потоку. Викликається швидка медична допомога і приймається рішення щодо госпіталізації.

- Якщо у транспортному засобі перебувають ще люди, то вони заповнюють згоду на проведення протиепідемічних і профілактичних заходів. Такі особи слідують до постійного місця проживання і дотримуються вимог самоізоляції», - сказав посадовець.

Раніше голова ОДА пояснював, що санітарний огляд мають право здійснювати працівники санітарно-епідеміологічної служби.

Нагадаємо, що станом на 10 годину ранку 31 березня у Вінницькій області зафіксовано 36 випадків коронавірусу.

Як повідомляла Вінниця.info, на міській комісії прийняли рішення про посилення карантинного режиму з 29 березня: громадським транспортом зможуть користуватися окремі працівники. На в’їздах і виїздах з Вінницької ОТГ встановлюють КПП, де проводитимуть санітарний огляд водіїв та пасажирів. Карантин у всіх навчальних закладах продовжено, в обласному центрі посилюють дезінфекцію.

Вінниця.info

Теги: КПП карантин коронавірус 
Матеріали по темі