Новини компаній

Яку підлогу обрати для балкона чи лоджії

25 червня 2021, 12:52

Часи, коли балкон слугував коморою для усілякого мотлоху, давно минули – сьогодні для багатьох він є куточком затишку або навіть повноцінною кімнатою. Як і в інших приміщеннях, там згодом доведеться робити ремонт й оновлювати підлогу, особливо якщо лоджія не засклена.

Ми поспілкувалися з фахівцями інтернет-магазину 1 Floor про найкращі варіанти підлоги для балкону. Обирайте між двома функціональними пропозиціями – обидві мають свої переваги.

Естетична й практична терасна дошка

Найпопулярніша серед українців терасна дошка. Цей варіант є безумовним лідером з кількох причин:

 • вигідна ціна на матеріал;
 • довговічність, що може сягати 20 років;
 • витривалість щодо вологи, зміни температур і шкідників;
 • відносно простий, але надійний монтаж;
 • неслизька поверхня.

На ринку пропонується два різновиди за матеріалом виготовлення:

 • з деревини;
 • з деревинно-полімерного композита.

Перший орієнтований на активне використання, така дошка невразлива до морозів, а другий варіант краще покаже себе за умов підвищеної вологості.

З естетичної точки зору матеріал дуже привабливий: його можна покрити лаком або фарбувати будь-яким кольором, створюючи оригінальний дизайн лоджії.

Особливості ламінату Quick Step

Якщо прагнете функціональності й сучасного стилю, ламінат Quick Step підійде якнайкраще. За будовою він дещо відрізняється від традиційного, й ця відмінність обумовлює чимало переваг:

 • довговічність. Поверхня зберігає свій вигляд протягом 25 років активного використання;
 • стійкість до сонячних променів. Кольори Quick Step залишаться яскравими навіть після тривалого впливу УФ-випромінювання;
 • екологічна безпека матеріалів. Цей ламінат є безпечним для дітей і дорослих, тому його можна без остраху обирати тим, хто піклується про своє здоров’я;
 • легкість у монтажі й догляді. Завдяки системам Uniclic й Uniclic Multifit дошки просто укладати, до того ж можна зробити навіть теплу підлогу;
 • пожежна безпека. Матеріал є стійким до високих температур, тож ви почуватиметесь спокійно, коли виходитиме на балкон із філіжанкою кави.

Найскладнішим у виборі ламінату є підбір кольору й візерунку, широкий і різноманітний асортимент дивіться за посиланням:https://1floor.com.ua/catalog/laminat/. Та зазначимо, що дизайн “дерево” чи “цегла” завжди доречний в інтер’єрі лоджії.

Клас захисту поверхні від стертості

Зазвичай підлога на балконі використовується помірно, тому для багатьох покупців оптимальним рішенням буде покриття з мінімальним захистом від зношування. Проте якщо ви плануєте проводити там дозвілля або облаштувати робочий кабінет, потурбуйтесь про зносостійкість поверхні.

Існує 4 стандарти міцності ламінату, тож кожен покупець знайде баланс між вартістю товару та його довговічністю. Намагайтесь об’єктивно оцінити ступінь навантаження на підлогу, тоді оберете найпрактичніший варіант покриття під власні потреби.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Floo підлога 
Матеріали по темі