Місто

Яким буде сквер пам’яті загиблих від російських ракетних ударів у Вінниці. Фото

14 березня 2023, 14:46

У Вінниці презентували ескізний проект скверу біля Будинку Офіцерів у пам'ять про загиблих внаслідок російських терористичних ракетних ударів 14 липня 2022 року. Тоді на місці відразу загинули 22 людини, троє з яких діти. Від важких травм і опіків пізніше у лікарнях померли ще семеро людей. Один з постраждалих хлопчиків досі проходить реабілітацію.

«Відбулася зустріч з представниками міської ради та архітектури відносно презентації скверу пам’яті загиблих від терористичного акту 14.07.

Дякую Сергій Моргунов, за розуміння, та підтримку даного питання. Продовжуємо роботу далі», - написав на своїй сторінці Володимир Затайдух та опублікував ескізний проект.

Нагадаємо, у серпні минулого року вінничани підписали петицію щодо створення скверу та меморіалу в пам'ять про загиблих від російського ракетного обстрілу.

Розслідувачі проекту «OSINT Бджоли» ідентифікували командира літака далекого радіолокаційного виявлення та наведення А-50У, який РФ використала для наведення ракет по Вінниці 14 липня. Екіпажом керував майор Валерій Боровніков з міста Іваново (РФ). Розвідку проводили з території Білорусі, через кілька днів вдарили «калібрами» з акваторії Чорного моря.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото – зі сторінки Володимира Зтайдуха

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: сквер пам’яті 
Матеріали по темі