Місто

Ялинка буде і Вінницю прикрасять гірляндами - виконком затвердив заходи з підготовки до Новорічних свят та видатки

24 листопада 2020, 14:11

Поки одні вінничани чекають відповідь на петицію з пропозиціями не ставити Центральну ялинку, щоб заощадити кошти на боротьбу з COVID-19, а інші збирають підписи щоб ставити ялинку, виконком прийняв рішення «Про влаштування і обслуговування Новорічної ялинки та святкового прикрашання».

Новорічну ялинку в Центральному парку мають встановити до 13 грудня, стоятиме вона до 19 січня. Також на території Луна Парку будуть гірки для катання.

В парку Дружби Народів ялинку відкриють до 18 грудня.

В центральному парку біля ялинки, фонтанної площі, входів та іншої території, та по місту буде святкова ілюмінація. На майдані Незалежності – світлодіодні скульптури та Новорічне містечко.

Витрати на монтаж і обслуговування Новорічної ялинки та святкового прикрашання міста в 2020 році складуть 868,3 тис грн.

Також в міській раді оголосили тендер на послуги з організації і проведення «Новорічно-різдвяних свят в місті Вінниця у 2020 році». Замовник – комунальний заклад «Центр концертних та фестивальних програм».

Подача вимоги на умови закупівлі – по 29 листопада.

Період оскарження умов закупівлі – по 05 грудня.

Очікувана вартість замовлених послуг – 510 тисяч гривень.

В описі до замовлення йдеться, що замовник оплачує послугу згідно акту наданих послуг протягом 120 днів з моменту отримання відповідного фінансування з бюджету на свій казначейський рахунок, але не пізніше 31 грудня.

Новорічні заходи планують організовувати за адресами:

  • м. Вінниця, Майдан Незалежності, Соборна, 59;
  • ЦПКіВ, Хлібна 1;
  • Міський Палац мистецтв, Стрілецька 44;
  • Центральна міська бібліотека імені І. Бевза (вул. Хмельницьке шосе, 4);
  • Центральна бібліотека для дітей та юнацтва (пр. Космонавтів, 63);
  • Бібліотека-філія №7 (вул. Баженова, 32);
  • Бібліотека-філія №11 (вул. Князів Коріатовичів, 189);
  • Бібліотека-філія №13 (пр. Космонавтів, 39);
  • Бібліотека-філія №14 (вул. М. Вовчка, 39);
  • Площа Європейська.

Нагадаємо, 19 листопада у Вінниці зареєстрували петицію з проханням не встановлювати цьогоріч новорічну ялинку в парку, а гроші витратити на «ковідні» потреби. Звернення набрало необхідну кількість голосів менше, аніж за добу. Відповідь на звернення в міській раді ще не оголосили. Оприлюднення відповіді має відбутись не пізніше 3 грудня.

Потім у Вінниці зареєстрували петицію щодо збереження новорічної ялинки в Центральному парку.

Раніше оголосили тендер на придбання ялинок та послуги з декоративного оздоблення металевої конструкції міської Новорічної ялинки в Центральному парку і новорічних ялинок в парку «Дружби народів» та селища Десна. Очікувана вартість купівлі ялинок – 281,9 тис грн, послуг з оздоблення – 331,7 тис грн.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Теги: ялинка Вінниця новорічні свята 
Матеріали по темі