Суспільство

Янукович наказав губернаторам не збиратися більше трьох

3 серпня 2010, 15:55

Президент Віктор Янукович доручив керівникам регіонів утриматися від проведення масових заходів.

Це зроблено з метою "недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, викликаних складними погодними умовами...та запобігання у зв'язку з цим можливих загроз для здоров'я населення", повідомляє прес-служба глави держави.

Також для оперативного реагування на надзвичайні події, пов'язані з пожежною небезпекою, при Кабміні має бути створено оперативний штаб.

Першому віце-прем'єру Андрію Клюєву доручено у випадку виникнення надзвичайних подій забезпечити залучення до гасіння пожеж наявні сили та засоби МНС, Міноборони, МВС, Мінагрополітики, Держприкордонслужби, Держкомлісгоспу, Ради міністрів Криму та місцевих органів влади.

В.о. міністра - першому заступнику міністра з питань надзвичайних ситуацій Михайлу Болотських доручено проведення постійного моніторингу пожежонебезпечної ситуації та вживати своєчасних заходів для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.

Крім того, з метою ліквідації можливих пожеж та їх наслідків у підвищену готовність має бути приведено особовий склад і технічні засоби.

Міністру оборони Михайлу Єжелю доручено посилити контроль за станом протипожежної безпеки під час проведення заходів та в місцях зберігання вибухонебезпечних матеріалів. Також мають бути переглянуті графіки планових навчань.

Крім того, міністр охорони здоров'я Зиновій Митник має забезпечити  дотримання санітарних норм на виробництві, у місцях відпочинку та масового скупчення людей, надання першочергової допомоги особам, які страждають хворобами серцево-судинної системи, людям похилого віку та дітям.

 

Українська правда

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі