Україна

Янукович обіцяє зустрітися з підприємцями

22 листопада 2010, 17:22

Президент Віктор Янукович обіцяє зустрітися з ініціаторами руху проти Податкового кодексу на цьому тижні.

Про це він сказав на спільній з презентами Європейської Ради та Європейської Комісії прес-конференції в Брюсселі.

"Я прислухаюся, почую. Безумовно, я зустрінуся з представниками цих громадських організацій, які сьогодні організували цей процес, рух... Я думаю, ця конкретна розмова відбудеться на цьому тижні", - сказав Янукович.

Разом з тим, він вважає, що в цих акціях протесту є політична складова.

"У цьому процесі, який зараз відбувається, є велика політична складова, до якої ми в останні роки вже звикли. І коли говорять, що в України є обмеження демократії - треба приїхати до Києва, подивитися телевізор, почитати газети, подивитися, що відбувається на вулиці, де постійно йдуть демократичні процеси", - сказав він.

Президент учергове запевнив, що буде приймати рішення стосовно Податкового кодексу після отримання експертних висновків.

Водночас Янукович жорстко заявив про те, що вимоги протестуючих "на сто відсотків" не можуть бути виконані, оскільки країна буде йти від спрощеної системи оподаткування.

"Я добре розумію їхні вимоги, і так, як вони хочуть - на сто відсотків такого не буде. Ми від спрощеної системи будемо поступово йти - переходити на таку систему оподаткування, яка буде мотивувати зростання реальної економіки і виводити українську економіку з "тіні", - підкреслив він.

За словами президента, для "спрощенців" будуть створені мотивації.

 

Інтерфакс-Україна

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі