Влада

Янукович уріже Герман і компанію

14 грудня 2010, 18:34

В результаті адмінреформи планується скорочення кількості заступників глави адміністрації президента.

Про це заявив глава адміністрації президента Сергій Льовочкін на брифінгу у Києві.

Він наголосив, що адміністрація президента не є структурою, на яку не розповсюджуватиметься адміністративна реформа.

"Більше того, президент неодноразово говорив, що він розпочав реформу із себе", - сказав Льовочкін.

Він нагадав, що ще наприкінці лютого Янукович видав указ, яким скоротив свою адміністрацію як мінімум на 20%. "Він також собі скоротив заробітну платню", - зазначив глава адміністрації.

За його словами, розглядається можливість приведення структури адміністрації президента у відповідність до структури інших центральних органів виконавчої влади, які функціонуватимуть після завершення першого етапу адміністративної реформи.

"Адміністрація не є виключенням із цього процесу", - зазначив Льовочкін, наголосивши, що планується скорочення кількості заступників глави президентської канцелярії, а також секретаря РНБО.

"Поки ми такі пропозиції готуємо разом із Раїсою Василівною Богатирьовою. Будемо їх вносити на розгляд президента", - зазначив Льовочкін.

Він висловив сподівання, що перший етап адмінреформи буде завершено упродовж двох місяців, як це визначено в указі глави держави.

Львочкін також повідомив, що економічні очікування від реалізація адмінреформи становлять більше 1 мільярда гривень, але реалізація першого етапу потребуватиме 200 млн. грн.

Як відомо, зараз у глави адміністрації президента семеро заступників.

УНІАН

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі