Україна

Янукович вимагає від Азарова не брехати

17 листопада 2010, 16:56

Президент Віктор Янукович вимагає від прем'єр-міністра Миколи Азарова інформувати громадськість про реальний стан економіки в державі.

Про це він заявив, відкриваючи засідання Ради нацбезпеки в середу.

Янукович відзначив, що неодноразово нагадував, що суспільство має одержувати повну і вичерпну інформацію про всі дії влади і наслідки цих дій.

На думку глави української держави, багато протестів у суспільстві пов'язані з браком такої інформації.

"У мене до вас (учасників засідання РНБО) є дуже прості питання. Чи готові люди до запланованих на 2011 рік змін, що далеко не завжди будуть популярними. І ми повинні про це говорити. Це наш обов'язок, якщо ми хочемо подолати кризу", - завив Янукович.

"І коли я чую, Микола Янович, засідання уряду, коли ви розповідаєте, що всі, ми досягли того, того, усе в нас добре, і далі усе буде добре, я вам кажу - говоріть правду. Покажіть ті графіки, які ви мені показуєте, що у світі відбувається. Скажіть людям правду, пісні співати не треба", - сказав президент.

При цьому Янукович додав, що людям треба надавати конкретну, "не брехливу" інформацію про стан справ у країні.

Зокрема, президент назвав як приклад ситуацію з пенсійною реформою. Так, він підкреслив, що реальний стан справ такий, що без реформи вже через кілька років в Україні на кожного працюючого буде припадати один пенсіонер.

"У нас зараз 18 млн працюючих, а 14 млн пенсіонерів. І якщо така ситуація, якщо таке законодавство (пенсійне) і далі буде.... Не будемо реформувати пенсійну систему, у нас уже через кілька років буде 50 на 50 - половина будуть працювати, половина будуть на пенсії", - сказав президент.

Він звернувся до присутнього на засіданні РНБО голови Верховної Ради Володимира Литвина з проханням провести парламентські слухання по пенсійній реформі.

 

Інтерфакс-Україна

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі