Влада

Янукович вимагає від губернаторів рівні умови всім учасникам виборів

21 жовтня 2010, 16:44

Президент Віктор Янукович вимагає від губернаторів забезпечити рівні умови для всіх учасників виборів у місцеві органи влади 31 жовтня.

Про це він заявив на нараді із главами облдержадміністрацій і адміністрацій м.Києва й Севастополя у четвер.

"Ваше завдання ...- створити рівні умови для всіх учасників виборчого процесу. Це - моя вимога. Це буде іспитом для влади, який ми маємо пройти успішно", - сказав він.

При цьому Янукович особливо підкреслив, що у випадку будь-яких порушень із боку місцевих органів влади реакція глави держави "буде блискавичною".

"Пам'ятайте, що там, де не дай Боже, будуть порушення або зловживання, я блискавично відреагую", - сказав він.

Президент назвав неприпустимим втручання представників влади у виборчий процес, відзначивши, що такі випадки є.

Янукович закликав керівників місцевих адміністрацій керуватися верховенством права й законами. "Ніякої політичної доцільності", - підкреслив він.

"Треба, щоб громадяни проголосували без якогось адміністративного втручання", - заявив глава держави.

Президент повідомив, що цього тижня зустрічався й "радився" з керівниками політичних партій і має намір проводити такі зустрічі до дня голосування.

"Наступного тижня, напередодні голосування, я запланував таку зустріч і із представниками більшості, і із представниками меншостей у парламенті. Я також хочу їх послухати", - сказав Янукович.

Він звернувся до учасників наради організувати в найближчі дні зустрічі із представниками різних політичних чинностей і "зняти всі питання, якщо вони є".

"У нас вибори повинні бути демократичними, вільними. Ми повинні створити всі умови для виборців", - підкреслив президент.

 

Інтерфакс-Україна

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі