Чутки

Янукович витратив на зірок мільйон євро?

16 липня 2010, 17:23

Ювілей президента було організовано за особисті кошти Віктора Януковича, і жодної копійки грошей з держбюджету на свято не витратили.

Про це заявив голова адміністрації президента Сергій Льовочкін.

У свою чергу "регіонал" Михайло Чечетов, описуючи свято в "Залісся", сказав: "Я не знаю, скільки це коштувало. Але можу сказати одне - було скромно, але зі смаком".

Водночас, за підрахунками видання, приїзд одних тільки поп-зірок у "Залісся" коштував мільйон євро.

Так, керівник московського концертного агентства "Енергія зірок" Дмитро Молчанов повідомив, що за подібні замовлення російські зірки беруть плату за вищим тарифом - як за виступи на корпоративах "Газпрому".

Дует Варум-Агутін працює за €45 тисяч, Філіп Кіркоров та Олександр Сєров беруть по €60-80 тисяч, а Дискотека Аварія можна запросити за €80-100 тисяч.

Назвати ж гонорар Кобзона Молчанов навіть не береться. "Йому хіба що акції заводу якогось могли запропонувати", - пожартував він.

Лару Фабіан російські олігархи замовляли, за даними московського експерта, за €250 тисяч.

Шоумен Галкін у якості тамади коштує €120 тисяч, а середній гонорар Єфросиніної коливається навколо €4 тисяч.

У результаті, зазначає "Корреспондент", сума, яка в якості гонорарів мала перекочувати до кишень зірок, становить не менше €1 млн.

Нагадаємо, що 11 липня Віктор Янукович відзначив свій 60-річний ювілей грандіозним торжеством в лісі в 60 кілометрах від Києва.

Гостей Януковича розважали Йосип Кобзон, Валерій Меладзе, Олександр Сєров, Філіп Кіркоров, Анжеліка Варум, Леонід Агутін, Наталя Корольова, група Дискотека Аварія, Тіна Кароль, Ані Лорак, Ірина Білик, а також Лара Фабіан.

Вели вечір російський шоумен і комік Максим Галкін і українська телезірка і родичка екс-президента Віктора Ющенка Маша Єфросиніна.

Як відомо, річний дохід Януковича, за даними його декларації, становить 235 тисяч грн.

 

"Корреспондент"

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі