Економіка

Японські трактори, дрони-оприскувачі, культиватори: у Вінниці відкрили агропромислову виставку на території аеропорту

7 вересня 2021, 15:00

7 вересня на території аеропорту «Вінниця» у селі Гавришівка стартувала перша в регіоні агропромислова виставка. Показати свою техніку з’їхалось 200 українських виробників та дилерів. Чим дивували у перший день виставки бачили журналісти Вінниця.info.

«Наші трактористи не вибагливі у техніці. Їм головне, аби кондиціонер був та музика грала голосно».

Так про своїх робітників розповідає агроном Олександр із села Кіровка. На агровиставку приїхав не лише подивитись, але і придбати навісне обладнання. Обирає з поміж плугів. Тому одразу направляється на показ польова демонстрація роботи техніки.

«Наша нова лінійка трактора MASSEY FERGUSON 8S265. Ми випробовуємо її у різних куточках країни. Модель має потужність 265 кінських сил. Маємо 4 діапазони по 7 передач та посилену гідрафтику. Трактор унікальний тим, що закриває увесь спектр робіт у вашому господарстві», - розповідає представник агрофірми Олексій Сірий

І поки агрономи прицінюються, журналісти порівнюють свою літаючу техніку із представленими агродронами. Останні слугують не для зйомки відео, а для обприскування. Один такий велетень може обслуговувати до 3 гектарів за 15 хвилин. Його головна цінність – керувати оператор може на відстані. Більше того, не контактуючи із небезпечною речовиною.


Ще одна техно-новинка на виставці – японський трактор потужністю 115 к.с має 4 циліндровий дизельний двигун з турбонадувом. А ще регулює швидкість обертів та має безліч новітніх наворотів. Що в загальному вартує 53 тисячі євро.

«Ми приставляємо техніку із Японії і Італії. Нічого не виробляється в Україні. Є невеликі, є садові трактори. Ми даємо на нашу техніку 2 роки гарантії», - розповідає представник агрофірми Владислава.

А це єдиний в Україні культиватор для міжрядного обробітку. Висота рами дозоляє працювати по посівах висотою до 80 см.

«Наразі на Вінниччині реалізується близько 100 інвестиційних проєктів, які складають потужний потенціал та в перспективі даватимуть гарний результат. В рамках стратегії розвитку Вінницької області діє програма розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва з можливістю отримання пільгових кредитів», - зазначив один із організаторів виставки.

Сільськогосподарська виставка «АГРО ВІННИЦЯ» відбувається вперше в Україні. Загалом поділитись досвідом приїхали близько 200 українських виробників та дилерів сучасної сільськогосподарської техніки. Відкривали форум традиційно очільники міста та області.

«Держава намагається створити найсприятливіші умові для підприємців. По-перше, діє програма кредитів 5-7-9%, аби могли отримувати найсучаснішу техніку.

По друге, ринок землі, який вже запрацював, дає впевненість у завтрашньому дні: можете брати техніку в лізинг, кредит і розраховувати на свої сили та на сили родючості вінницького чорнозему», - зазначив у промові голова ОДА Сергій Борзов.

Лише під час вінницької агро виставки діятимуть спеціальні комерційні пропозиції на техніку, комбайни, запчастини, міні техніка, причіпне та навісне обладнання, ґрунтообробна техніка, біопаливо, агротранспорт, оприскувачі, сівалки та насіннєві матеріали.

Виставка діятиме ще два дні. До аеропорту «Вінниця» курсують безкоштовні автобуси, відправлення яких щогодини від Центрального автовокзалу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: гропромислова виставка 
Матеріали по темі