Події

Яремчук VS Редько. Суд почав розглядати справу побиття депутатки у Вінницькій облраді

2 січня 2020, 11:50

Вінницький міський суд Вінницької області 28 грудня 2019 року в рамках підготовчого судового засідання розглянув матеріали кримінального провадження за обвинуваченням 47-річного інженера та за сумісництвом депутата Вінницької облради у вчинені злочину, передбаченого ст. 128 Кримінального кодексу України (середньої тяжкості тілесне ушкодження). В березні 2018 року під час сесії Вінницької облради між обвинуваченим та депутаткою виник конфлікт в наслідок якого остання потрапила до лікарні.

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Вінницького міського суду.

«Під час підготовчого судового засідання прокурор зазначив, що підстав для закриття, зупинення кримінального провадження немає, тому він просив суд призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні.

Обвинувачений та його захисник, представник потерпілої не заперечували відносно призначення справи до судового розгляду.

Вислухавши думку учасників судового провадження, керуючись вимогами ст. ст. 314-316, 372 КПК України, дослідивши обвинувальний акт та додані до нього документи, суд дійшов висновку призначити дане кримінальне провадження до судового розгляду, яке здійснюватиметься суддею одноособово, у відкритому судовому засіданні», - зазначено в повідомленні.

Як повідомляла редакція Вінниця.info, 29 березня 2018 року сесія облради починалась зі звіту голови, але трибуну на 1,5 години заблокували представники партій «Батьківщина» і «Свобода». Коли голова облради вийшов з зали на перемовини з представниками зазначених партій, в сесійному залі «опоблоківець» Юрій Яремчук, перестрибуючи через стільці, «сперся» об голову Тетяни Редько. Із заявою про побиття депутатка звернулася до правоохоронних органів.

Довідка.

ст. 128 Кримінального кодексу України: необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження – карається громадськими роботами на строк від ста п'ятдесяти до двохсот сорока годин або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до двох років.

Вінниця.info

Теги: Редько Яремчук суд 
Матеріали по темі