Культура

Яринка і Сашко на екскурсії у Вінниці – в садибу Коцюбинського привезли оригінальні картини. Фоторепортаж

23 червня 2017, 16:00

 23 червня у Вінниці відбулося відкриття виставки серії робіт «Дитячі мандри містом Коцюбинського», в основу яких покладені казки відомого подільського поета та природа Вінниці.

Художниця Лілія Тєптяєвa представила 11 картин з паперу, які виготовляла з використанням різних художніх технік.

«Я використовую відразу декілька технік роботи з паперу, серед них паперова пластика і аплікація, витинанка та вириванка. На виготовлення колекції я витратила 1 рік і 6 місяців, але важко сказати скільки йде на 1 картину тому, що я не роблю її повний робочий день. Я працюю над ними в перервах між роботою в художній школі, між свої домашніми обов’язками, вихованням сина. Але в загальному, якщо цілий день сидіти і робити картину, то виходить приблизно 1-2 місяці», - розповідає художниця Лілія.

Проект напряму стосується Коцюбинського, його казок для дітей, про дітей, для Вінниці і тих хто приїжджає в місто та для інших жителів нашої країни. Авторка хоче розказати як вінничани люблять дітей, видатного поета, як це пов’язано між собою. Проект починався з 5 ілюстрацій для 5-ти казок, потім він поширився для ілюстрацій книжок.

Виставка художниці Лілії Тєптяєвoї прo природну красу і принади Вінниці поєднана з oпoвідaнням Aльoни Кaбaлюк, у яких герoї – дівчинкa Яринкa і хлoпчик Сaшкo - гуляють містoм і рoзпoвідaють oдне oднoму кaзки Кoцюбинськoгo.

Виставка доступна для відвідування до 9 липня у світлиці Вінницькoгo літерaтурнo-мемoріaльнoгo музею Михaйлa Кoцюбинськoгo (вул. І. Бевзa, 15), вхід вільний.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: картини виставка Вінниця культура екскурсія Коцюбинський 
Матеріали по темі