Місто

Яскраві кольори і малюнки на стінах – у Вінниці показали нову школу на Поділлі. Фото та відео

2 квітня 2020, 10:59

У Вінниці триває будівництво школи в мікрорайоні Поділля. Підрядники завершують внутрішні роботи: змонтована система опалення, пофарбовані стіни та тематичні розписи в фойє.

Фото та відео опублікували в Телеграм-каналі «Велике будівництво».

Школу на Поділлі планують ввести в експлуатацію у вересні 2020 року. Відомо, що вона стане гімназією № 24.

Це буде загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів, тобто для учнів 1 – 9 класів і розрахований на 1200 місць. Будівля зводиться з врахуванням всіх норм доступності та енергоефективності. В школі три спортивних зали, роздягальні з душовими, їдальня, актова зала. В дворі облаштують спортивне ядро та дитячий майданчик. Центральний вхід - вулиці Анатолія Бортняка. Простір початкової та середньої школи розділили.

Визначили дні і години для зустрічей громадян з директором навчального закладу. Керівниця пояснюватиме, як можна стати учнем, а також працівником школи.

«В 1 кварталі поточного року виконано будівельних робіт на 7,7 млн. грн. , що профінансовано з бюджету Вінницької міської ОТГ. Це свідчить про виконання міською радою своїх зобов’язань у повному обсязі.

Здійснено будівництво надземної частини будівлі, стін, перегородок та даху школи, виконано утеплення фасаду, збудовано внутрішні та зовнішні інженерні мережі.

У березні 2020 року продовжувалось виконання внутрішніх малярних робіт, влаштування вентиляційної системи та самовирівнюючих підлог, виконувались роботи з наклеювання і фарбування шпалер в класах, шпаклювання дверних відкосів, фарбування стін коридорів. Завершено улаштування дерев’яної підлоги гімнастичного спортивного залу та освітлення актового залу.

Введення об’єкта в експлуатацію планується в 3 кварталі 2020 року з метою вчасного початку навчального року.

У квітні місяці очікується перший в 2020 році транш коштів з державного бюджету по програмі фінансування з державного фонду регіонального розвитку», - повідомив в дописі на своїй сторінці в «Фейсбук» заступник мера Вінниці Андрій Очеретний.


Більше фото у слайдері:

Вiнниця.info

Теги: школа Поділля 
Матеріали по темі