Політика

"Єдність" підбила попередні підсумки результатів голосування до Вінницької облради

2 листопада 2010, 18:14

За попередніми даними Української Партії "Єдність" Вінниччини, на виборах до обласної ради Партія Регіонів отримала 23% голосів за списками та здобула 36 місць за результатами голосування по мажоритарним одномандатним округам.

Відповідні дані під час прес-конференції озвучив голова Вінницької обласної ради Григорій Заболотний.

Він сказав, що за попередніми даними "Єдності" Вінниччини, на виборах до обласної ради партія регіонів отримала 23% голосів, ВО "Батьківщина" – 22%, УП "Єдність" Вінниччини – 14,5% та "Фронт Змін" – 8%. "Таким чином, це 66 депутатів, які повинні пройти за пропорційною системою", - повідомив Г.Заболотний.

Він також зазначив, що за мажоритарною системою – 36 місць в облраді буде за Партією Регіонів, 11 – ВО "Батьківщина", 10 – УП "Єдність", 5 – Народна партія, 1 – "Свобода", 1 – "Собор", 1 – Українська Народна Партія, 1 – Соціалістична Партія.

"Таким чином, в обласній раді можна створити професійну більшість, яка б приймала правильні управлінські рішення і ефективні рішення на користь розвитку Вінницької області", - переконаний Г.Заболотний.

Всього Вінницька обласна виборча комісія зареєструвала 38 партій для участі у виборах обласної ради.

У вересні Вінницька облрада збільшив свій склад з 100 до 132 депутатів на виборах місцевих рад, 66 з яких обираються по багатомандатному округу і 66 по мажоритарним одномандатних.

Загальна кількість виборців у Вінницькій області 1,393 млн. чоловік.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі