Місто

Єдина в Україні: у Вінниці відкрили автоматизовану АЗС, яка працює без персоналу

1 листопада 2019, 15:28

1 листопада у Вінниці по вулиці Максимовича, 21В відкрили автоматизовану АЗС. Продаж дизпалива і бензину тут відбувається без участі персоналу. Цей проект унікальний для України та є власною розробкою компанії ТОВ «Голобал Енерджи».

«Така стаціонарна самообслуговуюча АЗС на сьогодні єдина в Україні. Маємо перспективи та бажання розширити і розвивати в майбутньому мережу таких станцій.

Багато автомобілістів, поспішаючи в щоденних клопотах, хочуть заощадити час при заправці автомобіля якісним пальним, не вистоюючи при цьому черги. Кожен водій був у ситуації, коли доводилось чекати, поки інші купують хот-доги, чи протирають скло свого автомобіля біля колонки автозаправки.

Наша компанія орієнтується на європейські стандарти і впроваджує їх для українських автомобілістів», - розповідає представник ТОВ «Голобал Енерджи».

Нагадаємо, наприкінці минулого року у Вінниці провели громадські слухання щодо будівництва автоматизованої АЗС по вулиці Максимовича, 21В. Вінничани погодили встановлення станції самообслуговування.

Вiнниця.info

Теги: АЗС самообслуговування 
Матеріали по темі