Культура

«Євробачення-2023» вирішили проводити не в Україні. Можливо, конкурс прийме Велика Британія

17 червня 2022, 14:05

Організатори «Євробачення» повідомили, що шоу в 2023 році не буде відбуватись в Україні через повномасштабну війну. Тому шоу можуть провести у Великій Британії, яка цього року посіла 2 місце на пісенному конкурсі.

Про це йдеться у заяві Європейської спілки радіомовлення і телебачення (EBU).

«Після об’єктивного аналізу Референтна група, керівна рада ESC, з глибоким жалем прийшла до висновку, що з огляду на поточні обставини, гарантії безпеки та оперативні, необхідні телерадіостанції для проведення, організації та виробництва пісенного конкурсу Євробачення відповідно до Правил ESC, не можуть бути виконані UA.Суспільне.

EBU хотів би подякувати UA.Суспільне за щиру співпрацю та відданість дослідженню всіх сценаріїв протягом тижнів після перемоги Kalush Orchestra 14 травня в Турині та розділити сум і розчарування, що конкурс наступного року не відбудеться в Україні.

У результаті цього рішення, відповідно до правил і для забезпечення безперервності заходу, EBU розпочне переговори з BBC (британський мовник - ред.) щодо потенційного проведення пісенного конкурсу Євробачення 2023 року у Великій Британії, яка зайняла друге місце у пісенному конкусі», - йдеться у заяві.

Нагадаємо, український гурт Kalush Orchestra переміг на пісенному конкурсі «Євробачення» 2022 року.

Тоді ж у Мінкульті повідомили, що «Євробачення 2023» будуть проводити в Україні. Але не уточнювали, в якому саме місті.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Євробачення Kalush Orchestra 
Матеріали по темі