Суспільство

Єжель хоче, щоб вінницький військовий літак-госпіталь завжди був напоготові

20 січня 2011, 17:31

Міністр оборони України Михайло Єжель переконаний, що готовність літака-госпіталя Ан-26 "Віта", який дислокується на військовому аеродромі у Гавришівці під Вінницею, має становити максимум 1,5-2 години.

Про це міністр оборони Михайло Єжель повідомив на брифінгу у Вінниці.

«Літак «Віта» - це літак, який повинен бути готовий завжди, адже це і надання реанімаційної допомоги. Це літак, який не може мати готовність 5-6 годин, це літак, який має бути в готовності за 1 максимум 1,5-2 години», - сказав Міністр оборони України.

Він зазначив, що літак повинен бути завжди заправлений, там має бути не один екіпаж, а як мінімум три. «Літак повинен бути завжди заправлений, там має бути не один екіпаж, а я думаю, як мінімум три екіпажа – ми ж не можемо людей постійно тримати в напрузі. Заступати вони на чергування повинні раз на три дні, раз на тиждень – це вже визначить командуючий, ці люди повинні бути готові виконати своє завдання», - сказав М.Єжель.

Він нагадав, що завжди повинна бути чергова зміна для якої завдання – негайно зібратись і вилетіти для надання допомоги, потреба в якій може виникнути в тому чи іншому місті. «Задача цього літака – доставити цих людей (чергову зміну) на місце події і взяти, при необхідності, набор для надання допомоги. Тому 5-6 годин – це цифра, яка не вміщується у моїй свідомості, тому що чергові сили повинні бути готові негайно», - резюмував Міністр оборони України.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі