Суспільство

Їдальня і кімнати з тунелями: вінничани змайстрували двоповерховий будиночок для безпритульних тварин. Відео

29 липня 2020, 10:32

У дворі багатоповерхівки вінничани змайстрували двоповерховий будиночок і їдальню для безпритульних котів і собак. На ремонтні роботи витратили майже 5 тисяч гривень, збирали їх місцеві мешканці. Будинок для тварин вміщує 20 котів і 4 собаки, сплять і їдять усі разом.

Про це йдеться в сюжеті UA:Вінниця.

Льоля і Жужа перші мешканки двоповерхового будинку для тварин. Його для безпритульних собак і котів вінничанка Олександра разом із місцевими жительками змайстрували самі.

«Напала дуже велика зграя собак, вся будка була повністю розірвана. Добре, що з тварин ніхто не помер. Тому ми вирішили, коли робили ремонт цієї будки, між кімнатками зробити тунелі. Через них кішки, у випадку небезпек можуть вибігати на іншу сторону», – каже Олександра Романенко.

Будинок для тварин вміщує 20 котів і 4 собаки. Сплять усі разом. Пів року люди збирали гроші на матеріали, в сумі вийшло 4700 гривень, місяць пішов на будівництво. Поруч облаштували комірку, тут стоять тарілки, миючі засоби і ліки.

Також побудували їдальню. Їжею коти і собаки діляться теж.

Допомагає доглядати за безпритульними котами і собаками Елла Яблочнікова. Каже, що на харчі для тварин щомісяця витрачає 1500 гривень.

«Я готую для них зранку і ввечері. Найчастіше кашу. Вона вариться на курячому бульйоні і додаю туди спеціальну ковбасу для котів і собак. Це все перемішую, а ще для котів додаю сухий корм. Це приваблює їх», – каже Елла Яблочнікова.

Розмістили будинок для тварин поруч зі смітником, аби приховати його від людей. Локацію вінничанка Олександра просить не розголошувати.

«Коли люди дізнаються про локацію, де знаходиться саме ця будка, почнуть просто підкидати котенят і цуценят. І друга, найважливіша причина, – живодери», – додає Олександра.

Усі тварини, які мешкають в будинку, стерилізовані та вакциновані. Вони мають ветпаспорти.

На будинку для тварин розмістили оголошення для людей, в якому просять не ламати будинок і не кривдити тварин, які в ньому живуть.


Вінниця.info

Теги: будинок безпритульні тварини їдальня 
Матеріали по темі