Суспільство

Їстівні букети для поляків стали справжнім відкриттям: як вінничанка відновлює свій бізнес закордоном. Фото

29 травня 2022, 17:15

Вінничанка Ольга Ястремська нещодавно перебралась до Польщі. Спочатку, як біженка від війни, яку розгорнула у повному масштабі росія проти України. Жінка має польське коріння та мала «Карту поляка». За місяці, які провела закордоном, вирішила, що буде там залишатися. Після психологічної адаптації до умов у новій країні, руки не склала, а почала відновлювати бізнес, що започаткувала у Вінниці – виготовлення на замовлення їстівних букетів. Як з’ясувалося, для містечка Гданськ, де оселилась, такі смачні подарунки – новинка. Тепер щодня отримує по 4-5 замовлень.

«Все почалося після того, як мої знайомі українці попросили зробити для польки, яка є прибічницею вегетаріанства, овочевий сюрприз. Я його назвала по нашому, по-українськи – «Борщ». Для наших людей це стало невеличкою ностальгією, а для поляків справжнім відкриттям. Бо у них не практикують такі букети. І так, день за днем, про мене почали переповідати від одного до другого. І я маю замовлення як від земляків, так і від поляків», - розповідає Вінниця.info Ольга.


Вона також зауважує, один букет вартує у Гданську 150-200 злотих (близько 1400 грн).

«На широку групу товарів у Польщі продукти дешевші, аніж Україні. Особливо зараз. Проте, у Польщі дуже дорогі живі квіти. Тому, я поки вивчаю ринок, чи буде мені на майбутнє вигідно цим займатися. Тоді й почну оформлювати документи, як в Україні на приватного підприємця», - уточнила Ястремська.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Ольги Ястремської.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінничани біженці відновлення бізнес Польща 
Матеріали по темі