Спорт

Юна вінничанка представлятиме Україну на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики

25 листопада 2020, 14:24

З 26 по 29 листопада в столичному Палаці спорту відбудеться Чемпіонат Європи з художньої гімнастики. Від України та Вінниччини в континентальній першості виступатиме 16-річна Діана Баєва. Вінничанка – багаторазова призерка міжнародних турнірів, а в цьому році увійшла до основного складу збірної України в групових вправах.

Про це інформують на сайті Вінницької облдержадміністрації.

В ОДА також зазначають, що спортивний турнір відбудеться без глядачів.

На Чемпіонаті Європи, у якому візьмуть участь півтори сотні гімнасток з 23 країн-учасниць, розіграють 8 комплектів нагород. Загалом Україну на домашньому Євро представлять 11 українських гімнасток. Як зазначають організатори, європейська першість з гімнастики стане найбільшою спортивною подією 2020 року.

В індивідуальних вправах національну збірну України представлятимуть Вікторія Онопрієнко та Єва Мелещук, у групових вправах – Анастасія Возняк, Валерія Юзьвяк, Діана Баєва, Марія Височанська та Маріола Боднарчук. Також представляти на змаганнях українську художню гімнастику в індивідуальних дисциплінах будуть юніорки Меланія Тур, Каріна Сидорак, Поліна Городнича та Поліна Каріка.


Нагадаємо, вінничанин виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи з боксу серед молоді.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з сайту Вінницької ОДА

Теги: художня гімнастика Вінницька ОДА спорт Чемпіонат Європи 
Матеріали по темі