158

0

Юна вінничанка виборола «бронзу» на чемпіонаті України з плавання

19-21 березня в Харкові проходив чемпіонат України з плавання серед юнаків

19-21 березня в Харкові проходив чемпіонат України з плавання серед юнаків: хлопців 2007 року народження та дівчат 2008 року народження. Вінничанка Анна Ткаченко стала бронзовою призеркою.

Про це повідомили у відділенні національного олімпійського комітету України Вінницької області

Анна Ткаченко проплила на дистанції 100 метрів на спині з результатом – 1.09,32. Тренує спортсменку Віталій Жук та Сергій Коваль.

Серед 65 спортивних організацій команда Вінницького міського палацу дітей та юнацтва – посіла 19 місце, а загальне командне місце – 4 серед 8 областей третьої групи.

«Цьогоріч відбулась позитивна динаміка порівняно з минулим роком, коли жоден спортсмен не увійшов в залікові 12 місць. На цих змаганнях область представляли вже 9 спортсменів та команда взяла участь в усіх естафетах: 4*50 м комбінована, 4*50 м змішана та 4*50 м вільним стилем. Найкращий результат команда досягла в змішаній естафеті та посіла 10 місце.

Останнім часом дуже мала кількість спортсменів могла пройти відбір на змагання такого рівня, тому задоволений, що команда зростає, а також це мотивує інших плавців, які мріють ставати чемпіонами та призерами всеукраїнських змагань», – каже тренер з плавання Сергій Коваль.