Суспільство

Юні рятувальники склали присягу на Європейській площі. Фоторепортаж

31 серпня 2019, 15:01

31 серпня, в переддень Дня знань, юні рятувальники – курсанти, ліцеїсти та слухачі Вищого професійного училища Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, склали присяги та клятви.

На площі перед Вежою 96 курсантів прийняли присяги, 120 ліцеїстів і 95 студентів склали клятви. Таке дійство зібрало чимало глядачів.

За словами директора Вищого професійного училища, Миколи Говорущака, щороку вони намагаються робити так, щоб складання присяги було пам’ятним не тільки для курсантів, ліцеїстів та студентів, а й для вінничан.

«Професія рятувальника затребувана. І дуже приємно, що всі випускники нашого навчального закладу є працевлаштованими. Навіть студенти, які навчаються на контрактній формі навчання за батьківські гроші, на 90% до закінчення навчання вже працевлаштовані.

Сьогодні присягу склали 96 курсантів, 120 ліцеїстів і 95 студентів. Загалом в строю 700 чоловік. Також 100 слухачів. Вони проходять перепідготовку і підвищення кваліфікації, які працюють в пожежно-рятувальних підрозділах нашої держави», – розповів Микола Говорущак, директор Вищого професійного училища.

Фоторепортаж із складання Присяги та Клятви юних рятувальників.


Вінниця.info

Теги: рятувальники присяга 
Матеріали по темі