22 груд. 2023 12:50
0

161

0

Давид Кучма став чемпіоном (вагова категорія 27 кг), а Андрій Варченко здобув «бронзу» (вагова категорія 35 кг) та почесне V місце (вагова категорія 34 кг).

У Хмельницькому відбувся Всеукраїнський турнір з дзюдо серед юних спортсменів. Двоє вихованців вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №5 вибороли «золото» та «бронзу».

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Десятирічні спортсмени переїхали до Вінниці з початком повномасштабної війни.

Давид Кучма евакуювався до Вінниці із Сєвєродонецька. Хлопчик розпочав займатись дзюдо з шести років. Він – чемпіон Донецької та Луганської областей. У минулому році брав участь у Всеукраїнському турнірі в місті Генічеськ Херсонської області, де посів п’яте місце. Зізнається, спорт – це його покликання, тому дуже радіє з того, що у Вінниці знайшов школу та тренера, який допоміг підготуватися до змагань.

А бронзовий призер змагань – 10-річний Андрій Варченко переїхав до Вінниці із Харкова. Займається дзюдо вже четвертий рік, за цей час ставав чемпіоном Харківської та Донецької областей у своїй категорії, успішно виступав на Всеукраїнських турнірах.

Юні спортсмени з Вінниці вибороли «золото» та «бронзу» на Всеукраїнському турнірі з дзюдо - фото 2