Культура

Юні вінничани, які створили патріотичні фільми, отримали нагороди фестивалю короткометражного кіно. Фото

13 жовтня 2020, 11:53

9 жовтня у Вінниці нагородили дітей-учасників аматорського військово-патріотичного фестивалю короткометражного кіно. Їм вручили подарунки, грошові премії та дипломи.

Загалом участь у фестивалі взяли участь 67 дітей, які подали 25 робіт.

Діти змагалися у 4 номінаціях: «Документальний публіцистичний фільм», «Ігровий фільм», «Анімаційний фільм», «Навчальний».

16 фільмів було визнано найкращими та представлено до нагород.

Номінація: «Документальний публіцистичний фільм»

1 місце: Кравчук Анастасія, фільм «Діти руїни» (Мурованокуриловецька загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів Вінницької обласної Ради).

2 місце: Пастушенко Катерина, фільм Незалежність України: хроніка часу» (Центр дитячої та юнацької творчості м. Хмільник).

3 місце: Гребенюк Олександр, фільм «Проєкція на вічність» (Літинської середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2).

4 місце: Кравчук Анстасія, фільм «Чужого горя не буває» (Мурованокуриловецька загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів Вінницької обласної Ради).

Номінація: «Навчальний фільм»

1 місце: Водзянівський Роман, фільм «Виготовлення моделей літака» (Вінницький обласний центр технічної творчості учнівської молоді, гурток «Спортивна радіопеленгація»).

2 місце: Комар Аліна ,фільм «Вчимося захищати» (Комунального закладу «Борівська загальноосвітня школа I-III ступенів Чернівецької районної ради Вінницької області»).

3 місце: Левченко Єлизавета, фільм «Металошукач» (Гайсинської районної станції юних техніків).

4 місце: Аніна Вікторія, фільм «Країна, яку люблю…» (Бершадської районної станції юних техніків).

Номінація: «Ігровий фільм»

1 місце: Пастушенко Катерина, фільм «Єднаймося духом і серцем Вкраїни» (Центр дитячої та юнацької творчості м. Хмільник).

2 місце: Льоля Ілонна, фільм «Мрія» (Жмеринський центр позашкільної роботи).

3 місце: Іван Кокойда, фільм «7+Я» (Тульчинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді).

4 місце: Андрюсяк Валерія, фільм «Присягу двічі не дають» (Крижопільський районний Будинок школярів).

Номінація: «Анімаційний фільм»

1 місце: Оріховська Ірина, фільм «Моя дитяча мрія» (Шаргородського районного Будинку дитячої та юнацької творчості).

2 місце: Аніна Вікторія, фільм «Найкраща країна» (Бершадської районної станції юних техніків).

3 місце: Лахай Карина, фільм «Ми за мир» (Гайсинської районної станції юних техніків).

4 місце: Іван Кокойда, фільм «Лєон» (Тульчинського центру науково-технічної творчості учнівської молоді).


Пастушенко Катерина, фільм «Єднаймося духом і серцем Вкраїни»


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі - https://t.me/vinnitsa_info

Більше фото в слайдері.

Вінниця.info

Теги: короткометражки фільм діти 
Матеріали по темі