Спорт

Юні вінницькі спортсмени здобули 8 медалей на змаганнях зі спортивного орієнтування

3 серпня 2021, 12:51

Днями в селі Артюхівка Харківської області завершилися Всеукраїнські змагання зі спортивного орієнтування. Тут змагалися спортсмени на різних дистанціях. Вихованці вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи №2 здобули 8 медалей.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Юлія Денисюк у віковій категорії до 14 років виборола три медалі. Юна спортсменка змагалася на короткій, середній та довгій дистанціях. А Владислав Жуковський у віковій групі до 12 років отримав дві медалі – на середній та довгій дистанціях.

«Найкращі результати показала Юлія Денисюк. Вона дуже цілеспрямована дівчинка. Займається спортивним орієнтуванням більше п’яти років. До цих змагань ми готувалися більше місяця. Виїжджали на різні локації. Зараз працюємо над помилками. Я даю дітям спеціальні психологічні вправи, аби вони впевнено почувалися під час змагань», – розповіла старша тренерка-викладачка відділення спортивного орієнтування МДЮСШ №2 Людмила Пронтішева.

У міській дитячо-юнацькій спортивній школі №2 у відділенні спортивного орієнтування займаються 45 дітей. Вони постійно займають призові місця.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької міської ради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: спортивне орієнтування змагання 
Матеріали по темі