Суспільство

Юний вінничанин став зіркою соцмереж. Хлопець самотужки прибрав вулиці Стрижавки

5 лютого 2018, 12:09

 На Вінниччині в Стирижавці, що біля обласного центру, школяр самостійно прибрав сміття на вулицях селища.

Фото з хлопцем 2 лютого опублікував в facebook Дмитро Рущак.

«Шaновні стрижaвчaни! Хто знaє aбо хто зустріне цього хлопця - пожміть йому руку aбо просто подякуйте! Він, по суті, ще дитинa, сaмотужки взявся зa прибирaння вулиці, якою ходят мaйже всі Сaдиби. Молодець! Мені соромно стaло зa себе...», - йдеться в дописі Дмитра.

Публікацію поширили майже 3,5тисяч користувачів. На фото в дописі люди впізнали свого односельчанина. Хлопця, який показав приклад дорослим, звуть Едуард Пидоченко, він учень 11-го класу Стрижавської школи №1.

«Рада за молоде покоління поки старші сперечаються кому прибирати, він стає і показує приклад! Пишаємося і дякуємо - Едіку Педоренко учню 11 класу», - написала в коментарі одна із користувачів.

 

«Це робилося не для вигоди і не на публіку, а для того, щоб мені та моєму ближньому було приємно йти по вулиці. Чому? А тому, що в мене є любов до того хто послав мені життя і він дає бажання - це Господь. Також є любов до своєї рідної країни, до людей які тут проживають. Також любов до природи», - написав Едуард у відповідь для Вiнниця.info.

Наша молодь не вперше показує дорослим приклад екологічної свідомості. Як відомо, влітку минулого року у Вінниці школярка самотужки прибрала територію «Бригантини». Тоді міський голова Сергій Моргунов вручив дівчинці подарунок – 7-й айфон, аби нагородити дівчинку за ініціативу.

Сподіваємось, що і Едуард за достойний вчинок отримає не лише подяку словами і захоплення односельців, а й подарунок. Такі діти повинні бути прикладом для всіх.

Вiнниця.info, фото - Дмитра Рущака

Теги: прибирання екологія 
Матеріали по темі