Спорт
0

131

0

Юний вінничанин здобув «золото» на всеукраїнському турнірі з греко-римської боротьби

Також вінницькі спортсмени здобули одне «срібло» та дві «бронзи».

В Білій Церкві відбувся всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, у якому взяли участь спортсмени Вінницької міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця». За результатами змагань вінничанин Володимир Карпейчик виборов «золото». Також вінницькі спортсмени здобули одне «срібло» та дві «бронзи».

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, перше місце на турнірі посів Володимир Карпейчик (вагова категорія 48 кг). Друге у Іллі Калінчука (вагова категорія 44 кг). А бронзу отримали Назар Бякін (вагова категорія 48 кг) та Дмитро Петелько (вагова категорія 57 кг).

В міськраді зазначають, що в МК ДЮСШ «Вінниця» можна займатись такими видами спорту: бокс, греко-римська боротьба, кульова стрільба та таеквондо ІТФ.

Нагадаємо, вінницькі спортсмени привезли з чемпіонату України з греко-римської боротьби серед кадетів «золото» та «бронзу».