Культура

Юрій Горбунов стане ведучим фестивалю комедійного та пародійного кіно у Вінниці

4 вересня 2019, 17:49

13 вересня у Вінниці відбудеться традиційний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіно. Цьогорічними ведучими будуть український телеведучий Юрій Горбунов та художник-мультиплікатор Гаррі Бардін.

Фестиваль проходитиме на Майдані Незалежності. Розпочнеться о 19:00 годині.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

«Наш фестиваль ще називають «епіграфом» Для міста Вінниці, який цьогоріч будуть відзначати 14 вересня. З самого початку він задумувався як пародія на церемонію Оскар, а «Золотий летючий слон» – прообраз статуетки «Оскар». Ніхто не міг навіть мріяти, що фестиваль набуде такої шаленої популярності, буде збирати українських та закордонних зіркових гостей та стане традиційним для Вінниччини», – зазначив керівник проекту Євген Майданик.

МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль щороку вирізняється з поміж інших кількістю та складом запрошених на нього зіркових гостей. За словами Євгена Майданика, цього разу гостей фестивалю умовно розділили на 2 категорії: «бувалих», які є традиційними учасниками, та «новачків» – тих, хто на фестивалі вперше.

«Організатори заходу помічають цікаву тенденцію: щороку фестиваль все більше набуває сімейних рис, а запрошені на нього зіркові гості – стають нашими гарними партнерами. Мені сьогодні важко уявити фестиваль без участі Віктора Андрієнка, Яна Левінзона, Євгена Чепурняка, Олега Філімонова, Анатолія Борсюка та інших, яких з впевненістю можна назвати нашими друзями», – відзначив гендиректор компанії «ДІАДЕМА» Григорій Дерун.

ХІІІ МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного та пародійного кіно відбудеться 13 вересня о 19:00 годині на площі Незалежності.

Церемонія нагородження буде транслюватися у прямому ефірі на офіційному сайті фестивалю, а переможці нагородженні «Золотим летючим слоном».

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької ОДА

Теги: фестиваль кіно пародія Юрій Горбунов 
Матеріали по темі