Суспільство

Юрій та Ірина житимуть у власній квартирі. Гроші на купівлю житла виділила держава

17 вересня 2020, 16:55

За рахунок державної субвенції придбали однокімнатну квартиру в Вінниці для хлопця, який ріс без батьків. 22-річний Юрій Звірик родом з села Привітне Мурованокуриловецького району, в черзі на покращення житлових умов стояв з 2014 року. Зараз він живе і працює у Вінниці. Вже має власну родину. Дружина Ірина працює вихователькою в дитячому садочку №34.

Про придбання квартири повідомив голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов.

«Дуже приємна молода сім’я, в якої стільки всього попереду! Мати своє житло – це важливо. Тим паче, квартиру для себе вони самі вибирали, враховуючи ціну і якість», - зазначив Сергій Сергійович.

«Дякую всім, хто вболівав за те, щоб у мене було власне житло. Це дуже хвилююча подія для нашої молодої сім’ї, тепер ми впевнені в своєму майбутньому. Я не одразу повірив у те, що таке справді можливо», – зізнається хлопець.

Юрія виховував дідусь. У 2017 році хлопець закінчив Барський автомобільно-дорожній технікум та вступив на третій курс Вінницького національно-технічного університету. Сьогодні навчається на 5 курсі (магістратури) та працює слюсарем з ремонту колісних транспортних засобів у «Тойота Центрі Вінниця Преміум Моторс».

Загалом, у Вінницькій області вже придбали житло 78 дітям-сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування та особам з їх числа. Ще 10 дітям житло придбають до кінці цього року.

Мурованокуриловецькому району було виділено 1,4 млн грн грошової компенсації для придбання житла чотирьом дітям, трьом з яким вже придбані квартири у м. Вінниця, смт Муровані Курилівці та у м. Жмеринка.

Вінниця.info, фото з сторінки Сергія Борзова

Теги: житло для сироти Вінниця 
Матеріали по темі