Місто

З 1 червня проїзд у Вінниці подорожчає на 50 копійок

26 травня 2011, 16:44

Виконавчий комітет Вінницької міської ради дозволив автоперевізникам з 1 червня підвищити вартість проїзду в міських маршрутних таксі на 25%, або 0,5 гривні до 2,5 гривні/поїздка.

Про це повідомила директор департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради Галина Якубович.

За її словами, відповідне рішення ухвалене 26 травня на засіданні виконкому Вінницької міськради.

"Виконком погодив подорожчання проїзду в маршрутному таксі Вінниці з двох - до 2,5 гривні удень. Нічний тариф (з 22.00 до 6.00) затверджений на рівні 3,5 гривні", - сказала вона.

Якубович додала, що рішення про підвищення вартості проїзду набирає чинності з 1 червня, після підписання додаткових угод з перевізниками.

Вона уточнила, що підвищення вартості проїзду пов'язане із зростанням рівня мінімальних зарплат, подорожчанням запчастин та паливно-мастильних матеріалів.

Нагадаємо, що наприкінці березня громадська організація "Вінницька обласна асоціація перевізників", що об'єднує близько 80% автоперевізників Вінниці, звернулася до виконкому Вінницької міськради з проханням підвищити вартість проїзду в маршрутних таксі на 25%, або 0,5 гривні до 2,5 гривні / поїздка.

Довідка

Маршрутними перевезеннями у Вінниці займаються 232 приватних підприємця та 11 автопідприємств, які перевозять пасажирів 462 транспортними засобами (автобусами і мікроавтобусами) на 41 міському маршруті.

Крім того, пасажирські перевезення у Вінниці здійснюють трамваї і тролейбуси.

На маршрутні таксі припадає близько 30% пасажирських перевезень.

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі