Суспільство

З 1 липня зросте вартість оформлення закордонних паспортів та ID-карток

14 травня 2019, 17:04

З 1 липня зросте вартість оформлення паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Таке рішення 24 квітня прийняв Уряд. Вінничани мають ще два місяці, щоб оформити біометричні документи за старою вартістю.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

Управління ДМС у Вінницькій області повідомляє, що з 1 липня в Україні підвищиться вартість адміністративних послуг при оформленні паспорта громадянина України (ID-картки) та паспорта громадянина України для виїзду за кордон (згідно постанови КМУ №371 від 24 квітня 2019 року).

Але, наразі, є ще майже два місяці, щоб встигнути оформити документи за старою вартістю.

Для цього потрібно звернутися до найближчого відділення міграційної служби, якщо ви оформлюєте закордонний паспорт, та до відділення ДМС за місцем вашої реєстрації, – якщо внутрішній паспорт громадянина України. Строки виготовлення документів складають 7 та 20 робочих днів.

Вартість закордонного паспорта: Не термінове оформлення паспорта зросте до 682 гривень. Термінове оформлення – до 1034 гривні.

Вартість паспорта громадянина України (ID-картки): Не термінове оформлення паспорта до 345 гривень. Термінове оформлення – до 471 гривень.

Вінниця.info

Теги: паспорт ID-картка 
Матеріали по темі