Місто

З 1 серпня бійці Нацгвардії посилено патрулюватимуть вулиці Вінниці. Фото і відео

1 серпня 2019, 17:35

З 1 серпня військовослужбовці Національної гвардії, які раніше патрулювали вулиці Вінниці спільно з працівниками поліції, нестимуть службу самостійно. Збільшено кількість піших та мобільних патрулів для забезпечення належного правопорядку в обласному центрі.

Про це повідомляє відділ комунікації ГУ НП Вінниччини.

Додаткові сили правоохоронців залучаються відповідно до доручення міністра внутрішніх справ України для попередження порушень громадського порядку та запобігання вчинення злочинів на вулицях.

Як розповів начальник управління превентивної діяльності ГУНП у Вінницькій області Сергій Мельник, в разі виявлення правопорушення під час патрулювання військовослужбовці повідомлятимуть представника військової частини Нацгвардіїї, який знаходитиметься в ситуаційному центрі Головного управління Нацполіції. Після цього на місце події буде скеровано наряд патрульної поліції або слідчо-оперативна група, в залежності від того, адміністративне чи кримінальне це правопорушення.

Сьогодні, 1 серпня, на охорону громадського порядку заступили перші 10 нарядів військовослужбовців, з них 7 піших патрулів зі службовими собаками та 3 автопатрулі. Також безпеку вінничан забезпечують 30 поліцейських автопатрулів та З піших.

Напередодні для нацгвардійців, залучених на охорону громадського порядку, працівники поліції провели навчання щодо алгоритму дій в разі припинення того чи іншого правопорушення.

За словами т.в.о командира 40-го полку Нацгвардії Дмитра Сьомака, службу по охороні громадського порядку у складі самостійних піших патрулів військовослужбовці нестимуть з середи по неділю з 16.00 до 22.00 години.


Вiнниця.info, фото і відео - з сайту поліції

Теги: військові Нацгвардія 
Матеріали по темі