Суспільство

З Бірмінгема до Вінниці прибуло 9 коробок з медичними інструментами та протиопіковими препаратами для бійців АТО

27 жовтня 2017, 11:08

 27 жовтня до Вінниці прибула чергова гуманітарна допомога з американського міста-побратима – Бірмінгема. Для бійців АТО передали 9 коробок з медичними інструментами та виробами медичного призначення.

«Мешканці міста Бірмінгема передали індивідуальні операційні пакети, перев’язувальні матеріали, фізрозчини, системи для переливання крові, а також протиопікові препарати. Всього передано 225 кілограмів.

Всю допомогу буде розподілено між вінницьким військово-медичним клінічним центром, 59 військовм мобільним госпіталем, який зараз у Сєверодонецьку, частина допомоги піде в опіковий центр Мечнікова, що в Дніпрі. А також при потребі будуть передані препарати в мобільні центри, які на передовій», - каже волонтер Олена Верлан.

Виконуючий обов’язки начальника медичної частини військово-медичного клінічного центру Полковник Сергій Стецюра розповів, що військові на сході на 100% забезпечені необхідними матеріалами для надання невідкладної медичної допомоги. Він зазначив, що після розподілення всіх препаратів їх найближчим часом завезуть потребуючим.

Нагадаємо, у вересні минулого року з Бірмінгема до Вінниці прибуло 10 коробок з ліками для бійців АТО.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: допомога опік 
Матеріали по темі