Економіка

З бюджету виділили додатково 14 млн гривень на створення технопарку «Кристал» на Вишеньці

28 травня 2021, 12:22

У Вінниці збільшать фінансування проекту по створенню інноваційно-технологічного парку «Кристал». Відбудеться це за рахунок субвенції з державного бюджету та виділення додаткових 4 мільйонів гривень з бюджету міста Вінниці.

Відповідне рішення ухвалили депутати Вінницької міської ради під час чергової сесії, 28 травня.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Попередніми рішеннями чергових сесій міськради на старт реалізації проекту по створенню муніципального технопарку в міському бюджеті були передбачені 4,5 млн грн, ще стільки ж очікується в цьому році з Державного фонду регіонального розвитку.

А 28 травня депутати ухвалили збільшення фінансування ще на 14 млн. Десять з яких – за рахунок субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток окремих територій, і 4 млн грн – додатково передбачили в бюджеті громади.

«Важливе рішення, адже тут ми також виділяємо додаткові кошти на інноваційно-технологічний парк «Кристал». Ми розпочнемо цей важливий проект для міста Вінниці, адже тут буде створено в майбутньому не менше тисячі робочих місць. І головне – це буде стартовий майданчик для молодих людей, де у них буде можливість розробки власних стартапів, школа ІТ і багато інших важливих речей для молоді, яка навчається у вищих навчальних закладах», – зауважив міський голова Сергій Моргунов.

На базі «Кристалу» розвиватимуть культуру підприємництва у Вінниці.

Також раніше ми писали, що у Вінниці приступлять до ремонту будівлі під інноваційний парк. Оголошували тендер, очікувана вартість закупівлі – 109 млн грн.

Також сьогодні, під час сесії, виділили кошти в розмірі 800 тис грн. Вони будуть направлені на будівництво нових мереж каналізування по декількох провулках Тропініна. Також буде проведена заміна водогону та мереж каналізації до будинку по Порика,3, реконструкція тепломереж до будинку по вул. Стельмаха,17, а також по вул. Соборній,91. Окрім того, за участі мешканців, планується будівництво нового дитячого та спортивного майданчика біля будинку №13 по вул. В. Порика.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Кристал технопарк бюджет депутати 
Матеріали по темі