Економіка

З бюджету Вінниці виділили майже 8 мільйонів на погашення боргів «Вінницяоблводоканалу»

29 листопада 2019, 12:18

29 листопада, на черговій сесії міської ради, депутати проголосували за виділення з бюджету громади 5,2 млн грн «Вінницяміськтеплоенерго» для оплати зобов’язань перед КП «Вінницяоблводоканал» за договором відступлення права вимоги з різниці в тарифах.

Ці кошти необхідні для продовження погашення боргу КП «Вінницяоблводоканал» перед АТ «Вінницяобленерго». Так само було ухвалено виділення цільової субвенції обласному бюджету у сумі 2,5 млн грн – на надання фінансової підтримки КП «Вінницяоблводоканал» на покриття збитків, які утворилися внаслідок різниці в тарифах на послуги водопостачання та водовідведення. Ці кошти будуть спрямовані на розрахунки з ТОВ «Енера Вінниця».

1 листопада під час сесії міськрада виділила понад 7 мільйонів для погашення боргів обласного підприємства «Вінницяоблводоканал».

Нагадаємо, «Вінницяобленерго» судиться з КП «Вінницяоблводоканал» щодо погашення боргів. З вересня водоканалу періодично погрожують відключити електропостачання. Нацдружини приходили з пікетом до будівлі АТ «Вінницяобленерго», під час якого зчинилась сутичка між активістами і правоохоронцями.

Вiнниця.info

Теги: Вінницяоблводоканал вода Вінницяобленерго 
Матеріали по темі